Шампанский Переулок

  • 42 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Шампанский Переулок Οδησσός με 1 υπνοδωμάτιο βρίσκεται σε παραλιακή τοποθεσία και έχει θέα στον κήπο. Μουσείο Πούσκιν απέχει 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το διαμέρισμα 42 τ.μ., ενώ η Αγορά Privoz βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το διαμέρισμα Шампанский Переулок διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για να εξασφαλίσει την άνεση σας.

Οι επισκέπτες μπορούν να ετοιμάσουν ένα γεύμα στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, η οποία είναι εξοπλισμένη με ψυγείο και μαγειρικά σκεύη.

Το διαμέρισμα απέχει 15 λεπτά με αυτοκίνητο από το Αρχαιολογικό Μουσείο Οδησσού, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Η ΠαραΛία Lanzheron απέχει 2,1 χλμ. από το κατάλυμα. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Odessa βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Шампанский Переулок Οδησσός
Апартаменты На Пр Шевченко Франц Бульвар Клиника Филатова Госпиталь
Τιμή μόνο για κινητά

Апартаменты На Пр Шевченко Франц Бульвар Клиника Филатова Госпиталь

134 μ από το κατάλυμα
USD 65 USD 59
ανά νύχτα
Apartments On French Boulevard Апартаментына Французском Бульваре
Τιμή μόνο για κινητά

Apartments On French Boulevard Апартаментына Французском Бульваре

10
Εξαιρετικό 3 σχόλια
173 μ από το κατάλυμα
Море 5 Мин Французский Бульвар Спальных Мест 6
Τιμή μόνο για κινητά

Море 5 Мин Французский Бульвар Спальных Мест 6

516 μ από το κατάλυμα
USD 192 USD 173
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Οδησσός Κεντρικό Αεροδρόμιο
    10 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Odessa Train Station
    2,2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Αναψυχή

    • Παραλία

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 18:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Шампанский Переулок;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Шампанский Переулок περιλαμβάνουν Lanzheron, Tref καθώς και Privoz Market.
    • ❓
      Μπορούμε να παρκάρουμε το αυτοκίνητό μας κοντά στο το διαμέρισμα Шампанский Переулок;
      Το διαμέρισμα Шампанский Переулок παρέχει χώρος στάθμευσης στους πελάτες.
    • ❓
      Στο το διαμέρισμα Шампанский Переулок προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Шампанский Переулок περιλαμβάνουν Portofino και Yun και απέχουν μόνο 10 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Έχει Ίντερνετ στο διαμέρισμα;
      Ναι, διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • ❓
      Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το διαμέρισμα;
      Αυτό το διαμέρισμα είναι 42 μ².
    • ❓
      Πόσα άτομα μπορεί να φιλοξενήσει το διαμέρισμα Шампанский Переулок;
      Το διαμέρισμα Шампанский Переулок μπορεί να φιλοξενήσει μέχρι 2 άτομα.
    • ❓
      Το διαμέρισμα Шампанский Переулок προσφέρει ωραία θέα;
      Τα παράθυρα του το διαμέρισμα Шампанский Переулок βλέπουν στον κήπο.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Οδησσός Κεντρικό Αεροδρόμιο
    10 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Odessa Train Station
    2,2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Шампанский Переулок Οδησσός

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο